Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice 1:2

Michał Piepiorka
Od zwycięstwa nowy sezon Ekstraklasy futsalu rozpoczęła drużyna Red Devils Chojnice. W piątek wieczorem chojniczanie wygrali 2:1 w Szczecinie z Pogonią.

Mecz Pogoni '04 Szczecin z Red Devils Chojnice inaugurował ten sezon Ekstraklasy futsalu. Drużyna trenera Artura Chrzonowskiego spisała się bardzo dobrze. Co prawda już w pierwszej połowie zawodnicy Red Devils powinni prowadzić, ale szwankowała skuteczność.

Po zmianie stron chojniczanie objęli prowadzenie po golu Tomasza Kriezela. Pięć minut później wyrównał Ricardinho. Na szczęście ostatnie zdanie należał to Red Devils. Dobrą asystą popisał się Vadym Ivanov, a jego podanie wykorzystał Mariusz Kaźmierczak i tym samym zapewnił gościom zwycięstwo na trudnym terenie w Szczecinie.

Warto dodać, że przy pierwszym golu dla Red Devils zaliczył Vitaliy Kolesnik. Nowy zawodnik z Ukrainy pokazał wraz z Ivanovem, że będą wzmocnieniem zespołu z Chojnic.

Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice 1:2 (0:0)