Cały dzień trwało sobotnie Święto Pstrąga w Wojtalu. Gwiazdą wieczoru był Francesco Napoli.

Święto Pstrąga w Wojtalu odbyło się już 11 raz. Tego dnia królował pstrąg. Gospodynie z całej gminy Czersk oraz ościennych przygotowały specjalne potrawy z tej ryby. Wygrał rosół z pstrąga. Amatorzy wędkowania wzięli udział w zawodach spinningu pstrąga.

W między czasie można było oglądać pokazy kulinarne Dariusza Gnatowskiego, czyli popularnego "Boczka" z Świata Według Kiepskich. Tradycyjnie głównym składnikiem potraw był pstrąg.

Przeczytaj także: Park Tysiąclecia: Burmistrz wprowadził zakaz połowu ryb!

Największym zainteresowaniem publiczności cieszyły się jednak połowy pstrąga rękoma. Zawodnicy musieli wejść do dużego basenu i rękoma przerzucić po pięć ryb. Mieli na to 1,5 minuty. Wygrał Wojciech Ossowski, któremu ta sztuka udała się najszybciej.

Później zabawa przeniosła się już na scenę. Tam ponad 1,5 tysięczną publiczność najpierw rozgrzała Grupa M w Czerska. Potem na scenę weszły utalentowane tancerki z zespołu Paradise z Karsina.

Salwy śmiechu wybuchały, gdy swój występ rozpoczął Kabaret pod Wyrwigroszem. Święto pstrąga zakończył występ włoskiego wokalisty Francesco Napoli.

Komentarze (2)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21

Danka-artystka (gość)

Dzień Pstrąga w Wojtalu to rzeczywiście atrakcyjna impreza,podczas której można się dobrze zabawić.Splendoru jej dodają gwiazdy zapraszane każdego roku W tym roku Francesco Napoli to strzał w dziesiątkę, bo przecież jego przeboje są tak znane...Wielu z nas słuchało ich wiele lat temu.Odtąd będę w tej imprezce uczestniczyć każdego roku.
Prosimy o więcej zdjęć.