Dodaj wątek na forum.
Dyskutuj z mieszkańcami z Twojego miasta

Możesz wpisać jeszcze: 255 znaków.

Forum Czersk

- aktualne wątki

Witaj na forum społecznościowym miasta Czersk. Tutaj mieszkańcy dyskutują o bieżących wydarzeniach.

Możesz tu umieszczać swoje posty, opisywać problemy miasta, zadawać pytania oraz odpowiadać na pytania innych użytkowników forum.
Forum Czersk to społeczność, która ma realny wpływ na rozwój miasta. Zapraszamy do dyskusji - zmieniaj Czersk razem z nami.

Tematyka Tytuł wątku Odpowiedzi Autor ostatniego posta
[praca]

PRACA ZDALNA

Dla każdego chętnego i zorganizowanego
skierowana jest nasza oferta
szczegóły: http://pracazdalna.ulinks.net
Nie trzeba wychodzić żeby zarobić
Liczba miejsc ograniczona.

0

Natalia Haler

[dom]

Betoniarnia - pomoc

Witam.
Czy orientuje się ktoś, gdzie w okolicy znajdę betoniarnię, która produkuje beton na podjazdy, taki jak np. ten http://www.betonnadom.pl/zastosowania/podjazdy-i-chodniki. Zaznaczam, że nie...

0

grzech54

[biznes]

Brak Ci gotówki?

Krótki poradnik jak zarobić w sieci bez wychodzenia z domu:
Sprawdź: http://zysk.latwy.pl
Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!

0

Natalia Haler

[dom]

szukam mieszkania do wynajęcia

Szukam mieszkania do wynajęcia tak 48 lub 50 m2.Blisko centrum.Może być w kamienicy lub w bloku.Rodzina 4-osobowa (dwójka dzieci).
Jesteśmy spokojni,bezkonfliktowi.Proszę o wszelkie istotne...

0

Xxxxx

[sport]

aerobic w Czersku

proszę dobrych ludzi o podanie adresu gdzie w Czersku odbywa się aerobic???

0

Barbara

[praca]

PRACA OD ZARAZ

Spełnij się zawodowo dzięki pracy która, pozwala spełnić zachcianki oraz zabezpieczyć swoja przyszłość. Jeśli marzy Ci się zwiedzanie świata i zarabianie pieniędzy ta praca jest dla Ciebie....

0

Natalia Haler

[nauka]

Książki do II kl sprzedam TANIO

Sprzedam nowe książki do II klasy podstawówki tzn SKARBY KLASA 2 + do j.angielskiego BUGS WORLD 2 PODRĘCZNIK +(CD) + Ćwiczenia 2A
Cena za komplet 280 zł

tel 667783922

0

toma007

[dom]

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA

WYNAJMĘ MIESZKANIE-2 POKOJE, KUCHNIA I LAZIENKA, OGRZEWANIE C.O.NISKI CZYNSZ.
-CZERSK OKOLICE UL.ŁOSIŃSKIEJ-BARDZO SPOKOJNA OKOLICA-POLECAM.
KONTAKT-TEL 609-289-198, 609-348-676 /PO GODZ.15-EJ/.

1

J. *

[praca]

zaopiekuję się dzieckiem

zaopiekuję się dzieckiem. Posiadam doświadczenie. Proszę o kontakt telefoniczny. 883129834

0

martusia03.11

[praca]

Dam pracę

Poszukuję osobę jako kierowca do busa kat B oraz osobę magazynier z umiejętnością obsługi komputera oraz podstawy księgowości.

3

FENIKS CAŁA POLSKA

[dom]

Gdzie kupujecie ksiażki do szkoły dla swoich dzieci?

Witam serdecznie. Co prawda kilka pozycji już zakupionych, ale niestety czasu jest już coraz mniej i o ile wiem wszystko zostawię na ostatnią chwilę. Może się w końcu więc przełamię i w końcu...

0

Ulka

[Życie i styl]

dlaczego niektórym drżą nogi ?

Zauważyliście, że niektórym ludziom po sześćdziesiątce drżą nogi. U niektórych z nich to objawy choroby zwanej zespołem niespokojnych nóg (RLS). Charakteryzuje się ona występowaniem nieprzyjemnym...

0

Mirek

[biznes]

Mój +przyjaciel+ lubił opowiadać dowcipy.

Najbardziej zapamiętałam ten o koledze ze szkoły:
[i] Dwóch kolegów z podstawówki wpada na siebie na mieście, widać że jednemu słabo się powodzi, w zasadzie jest kloszardem, drugi właśnie wysiadł...

0

Kris

[Moto]

Czy kupowaliście u nich opony ?

Znalazłem w internecie wyprzedaż opon samochodowych w atrakcyjnych cenach w e-sklepie http://www.feuvert.pl/e-sklep/opony.html . O ile czytałem mają oni serwisy wymiany tylko w dużych miastach, nie...

0

Michal

[praca]

praca w domu

Naprawdę warto! :)

Klikasz w reklamy a pieniążki się zbierają. Ja już wypłaciłam swoją pierwszą wypłatę i teraz zbieram dalej :)

LINK:...

0

Dominika

[Moto]

Sprzedam Audi 90

Sprzedam Audi 90 88r w ocynku pojemność 2.3 benzyna+LPG 136km
samochód w ciągłej eksploatacji, wszystko wymieniane na czas,wnętrze samochodu czyste zadbane welurowa tapicerka,garażowany. podwozie...

0

Przemek Pruski

[praca]

Szukam pracy jakiej kolwiek

Szukam jakiej kolwiek pracy.Jako opiekunka do dzieci,sprzątaczka,pomoc w ogrodzie,praca w sklepie,dorywczej naprawdę bez różnicy.Najlepiej na terenie Czerska ze względu na brak prawa jazdy :-(

0

Xxxxx

[Rozrywka]

Zagadka

TYLKO DLA WYBRANYCH

SPRAWDZ CZY ZALICZASZ SIĘ DO 3% LUDZI

ZDOLNYCH DO ROZWIĄZANIA ZAGADKI

http://pytanie.ulinks.net

I POMNOŻENIA AKTYWÓW

0

ZAGADKA

[biznes]

Zatrudnienie osoby niepełnosprawnej

Hej, szukam informacji jakie warunki trzeba spełnić w swojej firmie aby zatrudnić osobę niepełnosprawną. Widziałem kilka ogłoszeń m.in....

0

Michał

[Moto]

Jaki traktor kupić?

Hej, planuję zakup traktora jestem w tym temacie świeży, dopiero zaczynam i nie wiem czym się sugerować przy zakupie.
Co sądzicie o...

0

Michał

• Nowe odpowiedzi w wątku
  • Brak odpowiedzi od ostatniej wizyty

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij