Kolędy w Chojnicach. Gdzie i kiedy? Harmonogram wizyt duszpasterskich

Piotr Furtak
W parafii św. Jadwigi w Chojnicach kolędowanie zakończy się dopiero 1 lutego
W parafii św. Jadwigi w Chojnicach kolędowanie zakończy się dopiero 1 lutego Fot. Piotr Furtak
Kolędy w Chojnicach. Gdzie i kiedy? Okres poświąteczny to tradycyjnie już czas wizyt duszpasterskich. Kiedy z wizytą kolędową księdza mogą spodziewać się mieszkańcy Chojnic? Podajemy szczegółowy harmonogram. Dane pochodzą ze stron internetowych chojnickich parafii.

Parafia p.w. Matki Boskiej Fatimskiej
27.12.13 (piątek) - kolęda na życzenie, ul. Nałkowskiej, ul. Słowackiego, ul. Solskiego, ul. Krasińskiego - godz. 15.30
28.12.13 (sobota) - ul. Żeromskiego, ul. Reja - godz. 15.00
29.12.13 (niedziela) - ul . Niemcewicza, ul. Tuwima - godz. 15.30
30.12.13 (poniedziałek) - ul. Dąbrowskiej, ul. Heweliusza, ul. Skłodowskiej, ul. Moniuszki - godz. 15.30
02.01.14 (czwartek) – ul. Konopnickiej, ul. Chopina - godz. 15.30
03.01.14 (piątek) – ul. Mastalerza, ul. 18 Pułku Ułanów, ul. Zawiszy Czarnego - godz. 15.30
04.01.14 (sobota) – Nieżywięć wieś, Osiedle Zielone Wzgórza, Osiedle Pogodne - godz. 11.00
05.01.14 (niedziela) – ul. Zapolskiej, ul. Paderewskiego, ul. Staffa, ul. Tetmajera - godz. 15.30
6.01.14 (poniedziałek) – ul. Człuchowska 41, 41A, 43, 43A, 45, 45A - godz. 15.30
7.01.14 (wtorek) - Dekanalna kolęda dla księży z Księdzem Biskupem
8.01.14 (środa) – ul. Fredry, ul. Kochanowskiego - godz. 15.30
9.01.14 (czwartek) – Aleja MB Fatimskiej, ul. Pokoju Toruńskiego, ul. Kwiatowa - godz. 15.30
10.01.14 (piątek) – ul. Wyszyńskiego (wraz z blokami) - godz. 15.30
11.01.14 (sobota) - ul. Kołłątaja, ul. Staszica, ul. Konarskiego - godz. 15.00
12.01.14 (niedziela) – ul. 3 Maja, ul. Orkana, ul. Kasprowicza - godz. 15.30
14.01.14 (poniedziałek) – ul. Kopernika ul. Reymonta, ul. Kraszewskiego - godz. 15.30
14.01.14 (wtorek) - ul. Gałczyńskiego, ul. Armii Krajowej, ul. Sybiraków, ul. Gryfa Pomorskiego, ul. Ks. płk Wryczy, ul. płk Dambka - godz. 15.30
15.01.14 (środa) – ul. Orzeszkowej, ul. Sienkiewicza, ul. Jaracza, ul. Gojawiczyńskiej, ul. Kruczkowskiego - godz. 15.30
16.01,14 (czwartek) - ul. Asnyka, ul. Leśmiana - godz. 15.30
17.01.14 (piątek) - ul. Lenartowicza, ul. Przybosia, ul. Miłosza, ul. ks. Skargi, ul. Norwida - godz. 15.30
18.01.14 (sobota) - Władysławek, Topole, Nieżywięć - gospodarstwo - godz. 13:00
19.01.14 (niedziela) – ul. Człuchowska nr 35, 37, 39, Plac Piastowski 14, 14A - godz. 15.30
20.01.14 (poniedziałek) – Plac Piastowski od nr 16 do nr 29, ul. 14-go Lutego, ul. San Carlos - godz. 15.30
21.01.14 (wtorek) - ul. Jastruna, ul. Bałuckiego, ul. Brzechwy - godz. 15.30
22.01.14 (środa) - ul. Wyspiańskiego, ul. Człuchowska nr 19, 21 - godz. 15.30
23.01.14 (czwartek) - ul. Człuchowska nr 23, 25, 36, ul. Człuchowska nr parzyste od 38 do 56, oraz ul. 31 Stycznia nr 45, 45A i 54 – godz. 15.30
24.01.14 (piątek) - ul. Człuchowska nr parzyste od ul. Asnyka do Topoli, ul. Człuchowska nr nieparzyste od nr 47 do Topoli, ul. Człuchowska nr 27, 31, 33 – godz. 15.30
25.01.14 (sobota) -– rodziny zgłoszone w biurze parafialnym, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie z różnych powodów - godz. 15.00

Parafia p.w. Ścięcia Świętego Jana Chrzciciela w Chojnicach
W dni powszednie rozpoczęcie kolęd o godz. 15.30, w sobotę o 14.00, w niedzielę O 15.00
27 GRUDNIA (PIĄTEK) – Wysoka, Lipowa
28 GRUDNIA (SOBOTA) - Stary Rynek, Młyńska, Myśliboja, Cechowa
29 GRUDNIA (NIEDZIELA) - Chojnaty, Czarna Droga, Angowice
30 GRUDNIA (PONIEDZIAŁEK) - Kościuszki, Kręta , Działkowa
31 GRUDNIA (WTOREK) - Siostry Franciszkanki
1 STYCZNIA (ŚRODA) Kolędy nie ma
2 STYCZNIA (CZWARTEK) Piłsudskiego numery parzyste, Zaborska
3 STYCZNIA (PIĄTEK) Piłsudskiego numery nieparzyste
4 STYCZNIA (SOBOTA) Dworcowa numery parzyste, Dworcowa numery nieparzyste
5 STYCZNIA (NIEDZIELA) Brzozowa blok 24 i domki jednorodzinne
6 STYCZNIA (PONIEDZIAŁEK) Brzozowa 24a, 24b, Plac Jagielloński
7 STYCZNIA (WTOREK) KOLĘDA DEKANALNA
8 STYCZNIA (ŚRODA) Dworcowa bloki 24, Łużycka, Kaszubska, Gimnazjalna, Koszarowa, Pocztowa , Podgórna
9 STYCZNIA (CZWARTEK) 31 Stycznia numery nieparzyste oraz numery parzyste od 4 do 32, Sukienników, Bankowa, Boisko Kolejowe , Składowa, Towarowa
10 STYCZNIA (PIĄTEK) 31 Stycznia bloki 42, 44, 46, 48, 50, 52, Gdańska , Kościerska
11 STYCZNIA (SOBOTA) 31 Stycznia bloki 34, 36, 38, 40 , Szeroka, Szpitalna
12 STYCZNIA (NIEDZIELA) Mickiewicza
13 STYCZNIA (PONIEDZIAŁEK) Młodzieżowa, Widokowa, Prochowa
14 STYCZNIA (WTOREK) Grunowo, Przemysłowa
15 STYCZNIA (ŚRODA) Warszawska , Pietruszkowa, św. Piotra
16 STYCZNIA (CZWARTEK) Waryńskiego, Swarożyca, Rolbieckiego, Derdowskiego , Kilińskiego , Zielona , Nowe Miasto
17 STYCZNIA (PIĄTEK) Lichnowska
18 STYCZNIA (SOBOTA) Angowicka, Targowa
19 STYCZNIA (NIEDZIELA) Ogrodowa, Staroszkolna
20 STYCZNIA (PONIEDZIAŁEK) Broniewskiego, Łukowicza, Okrężna
21 STYCZNIA (WTOREK) Strzelecka
22 STYCZNIA (ŚRODA) Batorego, Szewska, Podmurna, Bytowska
23 STYCZNIA(CZWARTEK) Krasickiego , Parkowa , Świętopełka , Mestwina
24 STYCZNIA (PIĄTEK) Grunwaldzka , Boczna, Plac Niepodległości
25 STYCZNIA (SOBOTA) Plac św. Jerzego , Nowotki , Sawickiej , Sędzickiego Odwiedziny z błogosławieństwem kolędowym rodzin, które nie mogły być w domu w wyznaczonym terminie.

Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach
27 grudnia piątek – ul. Bruska; Chocińska i Kartuska
28 grudnia sobota – ul. Jana Pawła II 1; 3; 4; 5; 7
29 grudnia niedziela - ul. Jana Pawła II 6; 9; 10; 16 i ul. Mestwina
30 grudnia poniedziałek – ul. Jana Pawła II 12; 14; 18; 20
2 stycznia (czwartek) - ul. Filomatów; ul. Jana Pawła II 8
4 stycznia (sobota) - ul. Książąt Pomorskich 4; 6; 10; 12; 16
5 stycznia (niedziela) - ul. Książąt Pomorskich 8; 14; 18; ul. Sambora i Subisława
6 stycznia (poniedziałek) - ul. Książąt Pomorskich 20; 22; 24; 26
08 stycznia środa ul. Książąt Pomorskich 28; 32
09 stycznia czwartek ul. Ks. Pomorskich 30; 34; 38; 40;  ul. Wicka Rogali i Majkowskiego
10 stycznia piątek - ul. Książąt Pomorskich 36; 42; 44
11 stycznia sobota - ul. Sportowa 1; 2
12 stycznia niedziela - ul. Spółdzielcza
13 stycznia poniedziałek - ul. Wielewska
14 stycznia wtorek - ul. Sportowa 3; 5
15 stycznia środa - ul. Drzymały nr nieparzyste
16 stycznia czwartek - ul. Drzymały nr parzyste; Długa i Liściasta
17 stycznia piątek - ul. Budowlanych 1; 2; 4
18 stycznia sobota - ul. Budowlanych 3; 5; 6; 7 i ul. Ludowa
19 stycznia, niedziela - ul. Gdańska nr nieparzyste; Aleja Bayeux i ul. Modrzewskiego
20 stycznia poniedziałek - ul. Młodzieżowa 7a; 13 i ul. Willowa
21 stycznia wtorek - ul. Gdańska nr parzyste; ul. Tucholska 1; ul. Dąbrowskiego; Kasztanowa i Matejki
22 stycznia środa - ul. Młodzieżowa 17; 19
23 stycznia czwartek - ul. Młodzieżowa 9; 11
24 stycznia piątek - ul. Młodzieżowa 21; 23; 25; 27
25 stycznia sobota - ul. Młodzieżowa 15; 29 i ul. Tucholska
26 stycznia, niedziela - ul. Obrońców Chojnic; ul. Jana Pawła II 2ul. Skrajna, Ustronna i Przytorowa
27 stycznia poniedziałek - ul. Młodzieżowa 31; 33; ul. Małe Osady i Towarowa
28 stycznia wtorek - ul. Łanowa
29 stycznia środa - ul. Kościerska
30 stycznia czwartek - ul. Żwirki i Wigury nr parzyste, nr nieparzyste; ul. Żwirki i Wigury 18
31.01. piątek - ul. Warszawska i Świętopełka
1. 02 sobota - ul. Żwirki i Wigury 20; Nad Dworcem


Parafia p.w. Świętej Jadwigi w Chojnicach

02.01 czwartek Zamieście 1-25, Lema, 02.01 czwartek Zamieście 28-61, Bieszka, Prusa
04.01. sobota Gombrowicza, Karolewo, 04.01. sobota Baczyńskiego, Długosza
08.01. środa Morelowa 1-15, 08.01. środa Morelowa 16-31
09.01. czwartek Morelowa 32-56, 09.01. czwartek Jabłoniowa 1-28
10.01. piątek Jabłoniowa 29-58, 10.01. piątek Jabłoniowa 59-75, Czereśniowa
11.01. sobota Brzoskwiniowa 1-41a , 11.01. sobota Brzoskwiniowa 42-72
13.01. poniedziałek Malinowa 1-38, 13.01. poniedziałek Malinowa 39-63
14.01. wtorek Orzechowa 1-30, 14.01. wtorek Orzechowa 31-60, Poziomkowa
15.01. środa Podlesie, 15.01. środa Chojniczki- Poprzeczna
16.01. czwartek Chojniczki-Chojnicka 1-22 Jarzębinowa , 16.01. czwartek Chojniczki- Chojnicka 23-56, Morozowa, Parkowa, Polna, Okrężna,Żwirowa
17.01. piątek Chojniczki- Brzozowa, Modrzewiowa, Dębowa, , 17.01. piątek Chojniczki- Długa, Świerkowa blok nr 21
18.01. sobota Chojniczki – Świerkowa ( bez bloku nr 21)  , 18.01. sobota Chojniczki- Kasztanowa, Sosnowa
20.01. poniedziałek Chojniczki- Huberta, Gajowa, 20.01. poniedziałek Truskawkowa
21.01. wtorek Karnowskiego 1-24, 21.01. wtorek Karnowskiego 25-41
22.01. środa Strzelecka numery nieparzyste 31-41, 22.01. środa Strzelecka numery nieparzyste 47-85
23.01. czwartek Strzelecka parzyste 38-78, 23.01. czwartek Bytowska numery nieparzyste 11a -61, Meteorologiczna
24.01. piątek Bytowska numery parzyste  8-50, 24.01. piątek Bytowska numery parzyste 52-116
25.01. sobota Agrestowa, 25.01. sobota Stroma, Śniadeckich
27.01. poniedziałek Weterynaryjna, Porzeczkowa, 27.01. poniedziałek Lelewela, Wajlanta, Borówkowa
28.01. wtorek Wybickiego, Jagodowa, Jeżynowa, 28.01. wtorek Wróblewskiego
29.01. środa Modrzewiowa 1-21, 29.01. środa Modrzewiowa 23-39, Gruszkowa
30.01. czwartek Wiśniowa, 30.01. czwartek Jarzębinowa
31.01. piątek Daglezjowa, Dębowa, Sosnowa, Jesionowa, 31.01. piątek Leśna 6, Cisowa, Winogronowa,
01.02. sobota Leśna 2 i 4, 01.02. sobota Leśna numery nieparzyste i 2a i 28
 

Parafia p.w. Chrystusa Miłosiernego w Chojnicach
KOLĘDY 2013/2014 rozpoczynają się od poniedziałku do piątku o godz. 15.30, w soboty o godz. 10.00
27 grudnia (piątek) – Młodzieżowa 1 (klatki I-IV)
28 grudnia (sobota) – Młodzieżowa 1 (klatki V-VII) i Młodzieżowa 3 (klatka VII)
30 grudnia (poniedziałek) – Młodzieżowa 3 (klatki I-IV)
2 stycznia (czwartek) – Młodzieżowa 3 (klatki V-VI) i Modra 1 i 7 B
4 stycznia (sobota) – Modra 3 i Modra 5
8 stycznia (środa) – Modra 7 i Rzepakowa 4
9 stycznia (czwartek) – Rzepakowa 7 i 7 A oraz Morda 11
10 stycznia (piątek) – Rzepakowa 2 i Rzepakowa 6
11 stycznia (sobota) – Rzepakowa 5 A i Rzepakowa 5 B
13 stycznia (poniedziałek) – Rzepakowa 8 (klatka I-IV)
14 stycznia (wtorek) – Rzepakowa 10 (klatki I-V)
15 stycznia (środa) – Rzepakowa 10 (klatki VI-IX)
16 stycznia (czwartek) – Kościerska, Ceynowy 2-8 (numery parzyste) oraz Ceynowy 10-18
17 stycznia (piątek) – Ceynowy 1 (klatki I-VI)
18 stycznia – Igły
20 stycznia (poniedziałek) – Sielska, Igielska
21 stycznia (wtorek) – Ceynowy 3 (klatki I-IV)
22 stycznia (środa) – Ceynowy 5 (klatki I-IV)
23 stycznia (czwartek) – Ceynowy 7 (klatki I-IV)
24 stycznia (piątek) – Ceynowy 9 (klatki I-IV)

Parafia p.w. Chrystusa Króla i Bł. Ojca Daniela Brottier
Czwartek, 2 stycznia, od godziny 15:00 - Aleja Brzozowa 51a -8 i Aleja Brzozowa 49a -33
Piątek, 3 stycznia, od godziny 15:00 - ul. Okrzei (parzyste od końca) i ul. Okrzei (nieparzyste od końca)
Sobota, 4 stycznia, od godziny 11:00 - ul Findera (parzyste od początku) i ul. Findera (nieparzyste od początku)
Niedziela, 5 stycznia, od godziny 15:00 - ul. Wolszlegera i Sikorskiego (od końca) oraz ul. Sobierajczyka (od końca)
Poniedziałek , 6 stycznia,(Objawienie Pańskie) od godziny 15:00 - ul. Szablewskiej i Rydzkowskiego (od początku) oraz ul. Makowskiego i Wycecha (od początku)
Wtorek 7 stycznia - Kolęda dekanalna z Ks. Biskupem Wiesławem, godz. 16:00 MB Fatimskiej
Środa , 8 stycznia, od godziny 15:00 - ul. Prochowa (numery parzyste od początku) oraz Goedtkego i Karpusa i ul. Prochowa (numery nieparzyste od początku)
Czwartek, 9 stycznia, od godziny 15:00 - ul Ducha Świętego ( numery parzyste ( od końca) oraz ul Ducha Świętego ( numery nieparzyste ( od końca)
Piątek, 10 stycznia, od godziny 15:00 - ul. Kasprzaka parzyste od końca i ul. Kasprzaka nieparzyste od końca
Sobota, 11 stycznia, od godziny 11:00 - ul. 14 lutego numery nieparzyste od 57 -33 i ul. 14 lutego numery nieparzyste od 76 oraz 62-30
Niedziela, 12 stycznia od godziny 15:00 - ul. 14 lutego numery parzyste od 64 -94 i ul. Pomorska numery parzyste i nieparzyste 25-1
Poniedziałek, 13 stycznia, od godziny 15:00 - ul. Pomorska numery nieparzyste 55-27 i ul. Pomorska numery parzyste i nieparzyste 60-26
Wtorek, 14 stycznia, od godziny 15:00- ul. Bolesława Chrobrego (numery nieparzyste) 29-1 i ul. Bolesława Chrobrego (numery nieparzyste) 31- 61
Środa, 15 stycznia, od godziny 15:00 - ul. Bolesława Chrobrego (numery parzyste) 2- 30 i ul. Czynu Zbrojnego Kolejarzy 26 – 2
Czwartek 16 stycznia, od godziny 15:00 - ul. Czynu Zbrojnego Kolejarzy 1a- 31 i ul. Czynu Zbrojnego Kolejarzy 28- 44
Piątek, 17 stycznia, od godziny 15:00- ul. Obrońców Westerplatte 22-1 i ul. Batalionów Chłopskich 19-1
Sobota , 18 stycznia, od godziny 11:00 - ul Królowej Jadwigi (od początku) i ul. Powstańców Wielkopolskich (od początku)
Niedziela, 19 stycznia od godziny 15:00 - ul. Władysława Jagiełły 21-1 i ul. Zygmunta Augusta 1-21
Poniedziałek, 20 stycznia od godziny 15:00 - ul Wojska Polskiego 20-1 i ul. Kazimierza Wielkiego20-1
Wtorek, 21 stycznia od godziny 15:00 - ul. Jedności Robotniczej parzyste 30-2 i ul. Jedności Robotniczej parzyste 50-32 i 19-1
Środa, 22 stycznia od godziny 15:00 - ul. Armii Ludowej parzyste 2-24 i ul. Armii Ludowej nieparzyste 1-39
Czwartek, 23 stycznia, od godziny 15:00 - Armii Ludowej parzyste od końca do 26 i ul. Kazimierza Jagiellończyka 1-18
Piątek, 24 stycznia, od godziny 15:00 - ul. Mieszka I parzyste 2-28 i ul. Mieszka I nieparzyste 53-1
Sobota, 25 stycznia od godziny 11:00 - Odwiedziny osób , które nie mogły przyjąć kolędy zgodnie z planem a zgłosiły chęć przyjęcia kolędowego błogosławieństwa

Wjazd samochodem do centrum niemożliwy?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie