18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Piotr był najlepszy!

Piotr Kamiński z Czerska okazał się zwycięzcą XI turnieju szachowego o „Puchar Burmistrza Czerska".

Ośrodek Kultury w Łęgu zorganizował turniej szachowy dla miłośników tej gry nie tylko z gminy Czersk. 37 uczestników z Brus, Chojnic, Czarnej Wody, Czerska oraz Łęga stanęło na starcie tegorocznych rozgrywek. Wzięło w nich udział aż 28 dzieci ze szkół podstawowych.
Turniej zdominował Piotr Kamiński z Czerska, który uzyskując 8.5 pkt ( 9 max.) zdobył „Puchar Burmistrza Czerska”. Jedynie jego brat Zbigniew Kamiński (również z Czerska) był w stanie zremisować ze zwycięzcą, sam zajmując II miejsce w turnieju z 7 pkt. Taką samą ilość punktów zdobył Albin Kiedrowski z Brus (zawodnik UKS 8 Chojnice) zajmując III miejsce wśród wszystkich uczestników.